Redactie de Swollenaer
Mail algemeen: redactie.swollenaer@brugmedia.nl
Mail sport: sport@brugmedia.nl

Erik-Jan Berends (eindredactie)
Mail: e.berends@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 52

Gerard Meijeringh (sport)
Mail: gerard@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 48

Advertentieverkoop de Swollenaer
Mail Verkoop binnendienst: verkoop@brugmedia.nl
Telefoon binnendienst: (038) 337 00 52

Wim Mossel (bladmanager)
Mail: w.mossel@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 36

Hans Koorn
Mail: h.koorn@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 35

Hermieke l’Amie
Mail: hermieke@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 37

Familieberichten
Mail: familieberichten@brugmedia.nl
Telefoon: (038) 337 00 58


Bezorgklachten krant
Meld uw klacht 24/7 op bezorging De Swollenaer

Let op! M.i.v. 1-1-2020 valt de Swollenaer niet meer op maandag, maar op woensdag door uw brievenbus. 


Weekblad de Swollenaer is een uitgave van:
BrugMedia BV
Constructieweg 41-1
8263 BC Kampen
Telefoon: (038) 333 10 27
Mail: info@brugmedia.nl
Website: www.brugmedia.nl