Redactie de Swollenaer
Mail algemeen: redactie.swollenaer@brugmedia.nl
Mail sport: sport@brugmedia.nl

Gerard Meijeringh (eindredactie)
Mail: gerard@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 48

Advertentieverkoop de Swollenaer
Mail Verkoop binnendienst: verkoop@brugmedia.nl
Telefoon binnendienst: 038-333 10 27

Wim Mossel (bladmanager)
Mail: w.mossel@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 36

Hans Koorn
Mail: h.koorn@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 35

Familieberichten
Mail: familieberichten@brugmedia.nl
Telefoon: 038-337 00 58

Bezorgklachten krant
Meld uw klacht 24/7 op www.deswollenaer.nl/bezorgklachten

Weekblad de Swollenaer is een uitgave van:
Brugmedia BV
Constructieweg 41-1
8263 BC Kampen
Telefoon: 038-333 10 27
Mail: info@brugmedia.nl
Website: www.brugmedia.nl