Afbeelding
Foto: Rens Hulman Fotografie / John van Lingen

Botsing op kruising Blaloweg/Gasthuisdijk, automobilist heeft teveel gedronken

112

ZWOLLE - Op de kruising van de Blaloweg met de Gasthuisdijk zijn maandag twee personenauto’s op elkaar gebotst. Hoe het precies mis kon gaan is niet bekend. Eén bestuurder, een 27-jarige Zwollenaar bleek teveel te hebben gedronken, hij blies twee keer de maximaal toegestane hoeveelheid alcohol.

Hij heeft een bekeuring gekregen en een rijverbod van 6 uur. De bestuurster van de andere auto is een 34-jarige vrouw uit Zwolle, zij en haar kind bleven ongedeerd

Beide auto’s hebben forse schade opgelopen, door de klap zijn de airbags af gegaan. De Blaloweg was volledig afgesloten tussen de Katwolderweg en Rieteweg. Beide auto’s moesten worden afgesleept. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Het restaurant van De Esdoorn.
Het nieuwe restaurant van De Esdoorn: een plek voor verbinding Diezerpoort Ingezonden 7 mei, 12:18
Natuur in de stadsmuur
IVN Stadswandeling: Natuur binnen de stadsgrachten Lezersnieuws Ingezonden 7 mei, 11:33
Dichter Paul Gellings op het Herfterplein.
Eerste stadsdichter Zwolle maakt ‘baldadig statement’ met bundel van 700 pagina’s Algemeen Insta-Zwolle 7 mei, 11:26

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.