Afbeelding
Foto: John van lingen

A28 bij Zwolle deels dicht na ongeval met meerdere auto’s

112

Door een verkeersongeval op de A28 bij Zwolle zijn donderdagmiddag meerdere rijstroken tijdelijk afgesloten geweest. 

Het ongeluk gebeurde kort na vier uur in noordelijke richting, ter hoogte van Zwolle-Noord, en betrof vier personenauto’s.


Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Meerdere ambulances werden ingezet en ook de brandweer verleende assistentie.

Volgens de politie raakten twee personen gewond en zijn zij voor verdere behandeling naar het ziekenhuis gebracht. Eén van de auto’s kwam na het ongeval tegen de vangrail tot stilstand.


De afsluitingen zorgden voor forse verkeershinder. Het verkeer richting het noorden kwam vast te staan en de vertraging liep op tot ruim een uur.

Automobilisten kregen het advies om waar mogelijk een alternatieve route te kiezen.


Aan het begin van de avond waren de beschadigde voertuigen geborgen en konden alle rijstroken weer worden vrijgegeven. De file loste daarna snel op.

Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.