Afbeelding
Vogellanden

Open middag Beleeftuin Buiten Zinnig in de Pierik

Algemeen

Beleeftuin Buiten Zinnig aan de Hyacinthstraat houdt op 18 september een open middag voor buurtbewoners en andere geïnteresseerden. Om 14.00 uur start de verkoop van eigen jam, plantjes en oogst en op het grasveld ligt voor jong en oud sport- en spelmateriaal klaar. Vier- tot achtjarigen kunnen een heus Kabouterpad volgen en uiteraard zijn de vrijwilligers die in de buurt- en therapietuin werken aanwezig om uitleg te geven. De middag duurt tot 17.00 uur.

De Beleeftuin bevindt zich in de wijk Pierik/Assendorp op het eigen terrein van Vogellanden, centrum voor revalidatie en bijzondere tandheelkunde.

Bel of mail voor meer informatie naar: Milena Suran, 038-4981111 of beleeftuinbuitenzinnig@vogellanden.nl of kijk op: www.vogellanden.nl

Beleeftuin Buiten Zinnig bestaat uit een moestuin, siertuin, boomgaard en een bosje. Een prachtige grote kas en kapschuur, een vijver en een uitkijkheuvel met prieel maken het geheel af. Het is een tuin met veel natuur, wilde planten en dieren waar iedereen welkom is: zowel revalidanten om te oefenen als oud-revalidanten, medewerkers, buurtbewoners en natuurgenieters om te wandelen, ontspannen en tuinieren.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
metropolis, laten we van zwolle een culturele metropool maken. Diezerpoort Ingezonden 18 uur geleden
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 23 uur geleden
Afbeelding
Jonge man onderuit op vouwfiets en onder auto terecht 112 gisteren

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.