Afbeelding

Adventskerk viert de zomer buiten

Algemeen

ZWOLLE-ZUID - De mensen van de Adventskerk in Zwolle-Zuid gaan op 26 juni, de eerste zondag in de zomer, hun kerkdienst in de open lucht houden.

Op een erf aan de Vrouwenlaan 177 (tegenover De Sluis) klinken liederen, wordt er gesproken, is er gitaarspel en is er naast de samenzang ook solozang. Het thema ‘In de ruimte’ nodigt volgens het kerkgenootschap ook uit om buiten te zijn. Zowel kerkleden als niet-kerkleden zijn welkom.

Voor iedereen, dus ook voor de gasten, is er vanaf 10.00 uur koffie, thee en een koekje. De viering begint om 10.30 uur. Wie gehoor wil geven aan de uitnodiging moet er rekening mee houden dat het aantal stoelen beperkt kan zijn. Men mag zelf een (klap/vouw)-stoel meenemen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Judith de Heus
Triade Vitree benoemt Judith de Heus per 1 september als nieuwe bestuurder Algemeen 13 uur geleden
OO Run foto - editie van 2024
Meer dan 2.400 scholieren en sportievelingen gaan de uitdaging in Stadshagen aan. Lezersnieuws Ingezonden 13 uur geleden
De winnaars van Salverda Topscorers Trofee 2025/2026.
De Salverda feestavond kent alleen maar winnaars Sport 14 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.