Afbeelding

Gezondheidsonderzoek van de GGD: doet u ook mee?

Algemeen

Al meer dan 8.000 mensen deden mee aan het gezondheidsonderzoek van GGD IJsselland. Heel mooi natuurlijk, maar om een goed beeld van de gezondheid van mensen in de regio IJsselland te krijgen, hoopt GGD IJsselland op nog meer deelnemers. Daarom verstuurt de GGD deze week een herinneringsbrief. Alleen mensen die een uitnodiging krijgen, kunnen meedoen aan het onderzoek.

Het onderzoek

Alle GGD’en in Nederland onderzoeken elke 4 jaar de gezondheid van inwoners, zo ook GGD IJsselland. Dit doet de GGD in opdracht van de gemeenten in de regio. De GGD verstuurt voor dit onderzoek een vragenlijst met vragen over gezondheid, leefgewoonten en woonomgeving. De gemeente gebruikt de resultaten van het onderzoek voor het lokale gezondheidsbeleid en activiteiten in de gemeente.

Doe ook mee!
Ruim 30.000 mensen in de regio IJsselland hebben een uitnodiging van de GGD gekregen om mee te doen aan het onderzoek. Hebt u een uitnodiging gekregen? Doe dan mee! Zo helpt u de GGD en de gemeente om uw gemeente zo gezond mogelijk te maken. Kijk voor meer informatie op www.ggdijsselland.nl/onderzoek

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl. Algemeen 3 uur geleden
De 50e editie van de Zwolse Blauwvingerdagen.
Jubileumeditie Blauwvingerdagen van start in Zwolse binnenstad 5 Foto’s 3 uur geleden
In Zwolle is het echtpaar Hofland – Rebel 70 jaar getrouwd. Burgemeester Peter Snijders bezoekt het echtpaar om ze persoonlijk te feliciteren met deze bijzondere mijlpaal. Het echtpaar is beiden geboren in de Vlierboomstraat in Den Haag.
Echtpaar Hofland-Rebel uit Stadshagen viert 70-jarig huwelijksjubileum Algemeen Insta-Zwolle 4 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.