Afbeelding
Foto: Eigen foto

SamenZwolle en Doomijn Kinderopvang bezorgen Zwolse ouderen een vrolijke Kerst

Algemeen

ZWOLLE - SamenZwolle en Doomijn Kinderopvang hebben de handen ineengeslagen voor een kerstactie. Op negen Zwolse buitenschoolse opvanglocaties (bso) van Doomijn knutselden kinderen maandagochtend kerstkaarten die ze daarna bezorgden bij woonzorgcentra.

"Met onze gezamenlijke actie willen we kinderen laten zien hoe fijn het is om naar anderen om te kijken", vertelt Harma van Teeffelen van Doomijn. "Tegelijkertijd willen we ouderen een hart onder de riem steken in coronatijd", zegt Simone Boshove van SamenZwolle. De Zwolse wijken waar de kinderen samen met de medewerkers van Doomijn hun zelfgemaakte kerstkaarten bezorgden aan ouderen, waren Aa-landen, Stadshagen, Stationsbuurt, Wipstrik en Zwolle-Zuid. Op in totaal elf woonlocaties kregen ouderen een mooie kerstwens. "Zowel jong als oud vond het leuk. De kinderen hadden graag bij de ouderen binnen willen komen, maar dat hebben we niet gedaan, vanwege de coronarichtlijnen", aldus Boshove.

Omzien

Op SamenZwolle.nl komt alles bij elkaar wat Zwollenaren voor en met elkaar doen. Denk aan praktische hulp, maatjesinitiatieven, vrijwilligerswerk en activiteiten. Ook voor ouderen is er veel aandacht. "Voor ons is het dan ook logisch om samen met SamenZwolle deze kerstkaartenactie op touw te zetten", vertelt Van Teeffelen, consulent activiteiten bij Doomijn. "Beiden vinden we: in Zwolle doen we het sámen. Als organisaties helpen we elkaar én helpen wij de kinderen iets te doen voor ouderen. Zodat zij weten dat er ook deze kerst aan hen wordt gedacht."

Informatie

Wie benieuwd is hoe de gezamenlijke kerstactie van SamenZwolle en Doomijn Kinderopvang verliep - en naar de foto’s hiervan - kan kijken op doomijn.nl of samenzwolle.nl/kerstactie en op de sociale media van Doomijn en SamenZwolle.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Social Music Live
Kippenvel en energie: Social Music live te horen in het Wresinski Theater Diezerpoort Ingezonden 8 uur geleden
Ben Rienstra en Dennis van der Ree treden toe tot de technische staf.
Go Ahead Eagles assistent-trainer Dennis van der Ree stapt in bij PEC Zwolle Sport 8 uur geleden
K-otic.
K-otic keert terug naar Zwolle met jubileumshow Algemeen 13 uur geleden
Live muziek op het festival
Festival Buitengewoon: de Parel(s) van Zwolle & even weer helemaal kind zijn Diezerpoort Ingezonden 19 jun, 10:23
Afbeelding
Officiële start IJsselwerken markeert begin acht jaar dijkversterking Algemeen 19 jun, 09:58
Afbeelding
Exclusieve filmvoorstellingen in Fraterhuis in het kader van Keti Koti Algemeen 19 jun, 09:52

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.