Afbeelding

Mar Sin Plástico - Zee zonder plastic in Kunstruimte het Langhuis

Algemeen

Zwolle - Kunstenaars Karin Hoogesteger, Heidi Kamps, Hellen Abma en Robert Roelink maakten kunst van gedumpt plastic en touw van landbouwkassen. Parallel aan de IJsselbiënnale tonen ze hun werk in de zomer van 2021 in Kunstruimte het Langhuis aan de Goudsteeg. 

Reserveren van een kaartje voor een tijdslot is verplicht. Dit kan digitaal via https://www.eventbrite.nl/e/tickets-mar-sin-plastico-157521770857 en - als er nog ruimte is - aan de deur.

De expositie Mar Sin Plástico is te bezoeken van zaterdag 19 juni tot zondag 19 september. 

Mar Sin Plástico loopt parallel aan de IJsselbiënnale. Meer hier over: https://ijsselbiennale.nl/programma/mar-sin-plastico-zee-zonder-plastic/

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Lezing over honderd jaar Christengemeenschap in De Weijenbelt Nieuws 10 uur geleden
Afbeelding
112 ZWOLLE : Meerdere hulpdiensten naar het Engelse werk 112 10 uur geleden
Afbeelding
Van De Toonladder tot het stadhuis: Leerling Melek vertegenwoordigt de stem van kinderen Holtenbroek Ingezonden 11 uur geleden