Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Beleef de Nacht van de Nacht op 28 oktober

Algemeen

ZWOLLE - Op zaterdagavond 28 oktober is alweer de 19e editie van de landelijke Nacht van de Nacht. In het kader van de Nacht van de Nacht worden in Zwolle diverse activiteiten gehouden, waarbij de beleving van de nacht centraal staat. 

Het Groene Zuiden houdt een Duister Dijkwandeling in Zwolle-Zuid. Ga mee nachtwandelen over de dijk en ontdek de IJsselnatuur in zijn puurste vorm. 

Echte durfals kunnen griezelen met een Ghost Tour in de binnenstad van Zwolle. Zwolle kent diverse spookhuizen, zoals het Vliegende Paard en de Schepenzaal. Historicus Girbe Buist leidt je langs deze spannende plekken en vertelt de achtergrondverhalen.Gezinnen met kinderen kunnen tijdens de Nacht weer goed terecht bij de Nooterhof: het bruist daar van de duistere activiteiten. Zo is er onder andere een acrobatiekvoorstelling in blacklight, een nacht-safari, sterrenkijken, braakballen pluizen en schemerpotjes maken.

Gerard Meijeringh

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Stichting Seamus and the Horses. Van links af Richard Mulderij, Benyan Admiraal, Wendy van Zomeren en Daniëlle Andringa.
Nieuw cultuurhuis in Aa-landen biedt ruimte aan muziek en kunst Aa-landen Ingezonden 11 uur geleden
team Gemalen en Stuwen: met beide benen op de grond, midden in het werkgebied, tussen water, polder en het landelijke gebied. Van bestuurder tot toezichthouder en uitvoerder,
Waterschap bouwt verder op succesformule voor renovatie waterwerken Algemeen 12 uur geleden
Afbeelding
Cinekid Festival strijkt neer in Zwolle: een week films, media en knutselen Nieuws 12 uur geleden
Afbeelding
Lezing over honderd jaar Christengemeenschap in De Weijenbelt Nieuws 15 uur geleden
Afbeelding
112 ZWOLLE : Meerdere hulpdiensten naar het Engelse werk 112 15 uur geleden
Afbeelding
Van De Toonladder tot het stadhuis: Leerling Melek vertegenwoordigt de stem van kinderen Holtenbroek Ingezonden 15 uur geleden