Afbeelding

Alzheimer Café over dementie en levenseinde

Algemeen

ZWOLLE - Het Alzheimer Café in Zwolle houdt op 20 februari een avond met het thema ‘Dementie en het levenseinde’. Een vrijwilliger van de NVVE vertelt over een natuurlijke dood, palliatieve sedatie en euthanasie en zaken die daarbij komen kijken.

Het Alzheimer Café is de ontmoetingsplaats voor mensen met dementie of voor hen die met dementie te maken hebben, zoals partners, kinderen en mantelzorgers. Tijdens deze avonden wordt per keer een onderwerp besproken dat te maken heeft met dementie.  

Het Alzheimer Café vindt plaats in Victorium aan de Boerendanserdijk 47. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot circa 21.00 uur. Vanaf 19:00 uur gaat de zaal open. Bezoekers worden opgewacht en begeleid naar de juiste ruimte.

Ook in maart en april vindt het Alzheimer Café plaats. Op 19 maart is het onderwerp ‘Omgaan met onbegrepen gedrag’ en op 16 april is het thema ‘De casemanager’.  

Gerard Meijeringh

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De groep vrijwillige hakers en breiers. Links Ria ten Klei.
Haak aan Brei mee: Met liefde, aandacht en fun haken en breien voor drieduizend kerstpakketten Nieuws Insta-Zwolle 10 uur geleden
Aniedi Okure.
Dominicaanse promotor van vrede en gerechtigheid te gast in Zwolle voor inspiratieweek Nieuws 10 uur geleden
Tarot uitlegging
Tarot uitleggingen op 24 oktober Binnenstad Ingezonden 10 uur geleden