Afbeelding
Foto: Joop van Putten

Lieve, vrolijke, kleurrijke films voor peuters in Fraterhuis

Algemeen

ZWOLLE - In de meivakantie houdt Filmtheater Fraterhuis op woensdag 29 april en vrijdag 1 mei om 10.00 uur het speciale filmprogramma Peuter Film Pret.

Peuter Film Pret is bedoeld voor kinderen van 2, 3 en 4 jaar. In een zaal met gedimd licht wordt een selectie van lieve, vrolijke, kleurrijke en verrassende korte animatiefilms vertoond.

Het filmprogramma in de meivakantie bestaat uit drie korte films. Tussendoor is er steeds een kleine pauze. Het gaat om de volgende korte (animatie)films: Ochtendgloren, Zandtaart, Franzy’s Gaarkeuken. Deze keer is het extra leuk als er een knuffel meekomt, want één van de films gaat over knuffelvriendjes. Na afloop is er tot 11.30 uur gelegenheid voor de kinderen om samen met hun begeleider(s) in de filmfoyer te lezen en knutselen. 

De entree bedraagt 5 euro per persoon. Kaarten zijn online te koop of aan de kassabalie van Filmtheater Fraterhuis

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.