De Gunst linksachter (foto voor aanvang seizoen 16/17)
De Gunst linksachter (foto voor aanvang seizoen 16/17) Pedro Sluiter

De Gunst blijft aan als assistent-trainer PEC Zwolle

Sport

ZWOLLE - Assistent-trainer Gert Peter de Gunst heeft zijn contract bij PEC Zwolle verlengd. De 48-jarige oud-speler van PEC Zwolle blijft zodoende minimaal tot het einde van het seizoen 2017-2018 in Zwolle actief. De afgelopen jaren heeft De Gunst meerdere functies binnen de club bekleed. Zo was hij onder meer als hoofd jeugdopleiding en jeugdtrainer werkzaam.

De Gunst is zeer te spreken over het gegeven dat hij langer voor de Zwolse club werkzaam blijft: "PEC Zwolle is een geweldige club, ik vervul een prachtige rol en zie nog genoeg mogelijkheden om mezelf te ontwikkelen. Ik werk met prettige mensen samen en de sfeer is super. We hebben in de afgelopen seizoenen met beperkte middelen maximaal gepresteerd. In Zwolle zie ik de komende voetbaljaren nog veel perspectief."

Ook technisch directeur Gerard Nijkamp is content met het aanblijven van De Gunst: "Gert Peter heeft de rol van assistent-trainer/coach de afgelopen seizoenen al goed ingevuld. We zijn dan ook te spreken over zijn functioneren en de samenwerking met onder meer hoofdtrainer Ron Jans. Nu ook Gert Peter zijn contract heeft verlengd is de technische staf voor komend seizoen rond. Hier zijn we content over.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Squash & Padel Centrum Zwolle groeit: steeds meer jeugd ontdekt de racketsport Zakelijk nieuws lokaal 3 uur geleden
Afbeelding
Kaaspakhuis Zwolle bewijst dat goede kaas niet duur hoeft te zijn Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 3 uur geleden
Afbeelding
Meer zelfvertrouwen door vechtsporten bij Budo Stichting Boot Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 3 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.