Tom de Graaff is de nieuwe - in principe - derde doelman van PEC Zwolle.
Tom de Graaff is de nieuwe - in principe - derde doelman van PEC Zwolle. Foto: PEC Zwolle Media

PEC Zwolle hengelt doelman Tom de Graaf binnen

Sport

PEC ZWOLLE -  PEC Zwolle heeft een nieuwe doelman aan de selectie toegevoegd. Tom de Graaff (20) komt over van FC Utrecht en wordt voor één seizoen gehuurd met een optie tot koop.

De Graaff doorliep de jeugdopleiding van Ajax waarvoor hij als doelman van Jong Ajax ook zijn debuut maakte in de Keuken Kampioen Divisie. Afgelopen seizoen speelde de Utrechter voor Jong FC Utrecht in diezelfde competitie. In totaal kwam hij tot 62 optredens.
“PEC Zwolle is een goede stap voor mij. Met Jasper Schendelaar heb ik een heel goed voorbeeld voor me staan. Hij kwam ook op jonge leeftijd uit in de Keuken Kampioen Divisie, toen hij vervolgens de stap naar PEC Zwolle maakte. Ik denk dat ik van hem en zeker ook van Diederik Boer veel kan leren en ben dan ook heel blij met deze kans bij PEC Zwolle”, aldus De Graaff.

PEC heeft nu dus de beschikking over vier keepers. Schendaar is de onbetwiste nummer een, maar de doelman is geblesseerd en is ook niet mee naar Engeland, waar PEC Zwolle zaterdag in en tegen Portsmouth speelt. Wat de ernst van zijn blessure is, is vooralsnog onbekend. Duke Verduin is tweede keeper, terwijl Nick Dobben in de voorbereiding fungeerde als derde doelman, maar de talentvolle Meppeler keert terug naar de jeugd.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

SAZ teams tijdens DG The Finals 2026
Sportacrobatiek Zwolle succesvol op NK in Ahoy met drie Nederlandse titels Lezersnieuws Ingezonden 9 uur geleden
Afbeelding
Eerste sleutels uitgereikt voor tiny houses in Zwolse wijk De Tippe Algemeen 10 uur geleden
Afbeelding
N377 Hasselt-De Lichtmis dicht van 7 september tot en met 27 november Algemeen 10 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.