Het Grote Sinterklaasfeest voor gezinnen van Voedselbank Zwolle

Zakelijk nieuws lokaal

Studio TaS, Landstede, Song & Dance Academie en Patricia Gieling hebben voor zaterdag 22 november de vijfde editie van ?Het Grote Sinterklaasfeest' georganiseerd voor gezinnen die zijn aangesloten bij de Voedselbank Zwolle.

De dag heeft  een extra feestelijk tintje vanwege het lustrum. De initiatiefnemers willen met dit feest 140  kinderen en hun ouders een onbezorgde en een gezellige middag bezorgen. Net als voorgaande jaren verzorgen de studenten van Song & Dance Academie een spetterende Pietenmusical. Het Grote Sinterklaasfeest begint om 15.00 uur en vindt plaats in het theater van Landstede aan het Dokterspad.

De gezinnen worden feestelijk ontvangen in het theater van Landstede met koffie, thee, ranja en een speculaaskoek van de Stadsbakker als ook met muziek van Pietenband de Kleikloeten. Daarna brengen de studenten van Song & Dance Academie de spetterende Pietenmusical. Tot slot gaan de kinderen naar huis met een groot cadeau en een goed gevulde goodiebag. De organisatie benadrukt dat Het Grote Sinterklaasfeest weer mogelijk is dankzij de steun van veel sponsoren en een groot aantal vrijwilligers en studenten. Wie ook een bijdrage wil leveren of nog mogelijkheden ziet voor sponsoring, kan via sinterklaasfeest@studiotas.nl contact opnemen met Studio TaS.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Studenten van het ArtEZ Conservatorium.
Jongenskoor Dalfsen en Musica Michaelis brengen Gloria van Vivaldi Algemeen 20 jun, 07:06
Afbeelding
Nog altijd 28,9% vooroorlogse woningen in Overijssel slecht geïsoleerd Algemeen 19 jun, 13:34
Live muziek op het festival
Festival Buitengewoon: de Parel(s) van Zwolle & even weer helemaal kind zijn Diezerpoort Ingezonden 19 jun, 10:23

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.