PrintIM
PrintIM

112 ZWOLLE : Flinke schade bij aanrijding op kruispunt vannacht

112

Op de IJsselallee in Zwolle zijn in de nacht van zaterdag op zondag rond 02.00 uur een Mercedes en een BMW met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde bij de kruising met de Spoolderbergweg.

De Mercedes reed vanaf de A28 in de richting van Zwolle-Zuid. De BMW kwam vanuit de stad en wilde de Spoolderbergweg indraaien. Daarbij kwamen beide voertuigen met elkaar in botsing. Door de enorme klap reed de Mercedes een stuk door de middenberm en reed daarbij een aanwijzingsbord omver.

Vervolgens kwam de auto weer op de rijbaan terecht en kwam daar tot stilstand. Beide auto’s raakten zwaar beschadigd. De verkeerslichten waren op dat moment in werking. Vermoedelijk is een van de bestuurders door rood gereden.

Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, is niet bekend. Ambulancepersoneel heeft de inzittenden van beide auto’s ter plaatse nagekeken. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Verder raakte niemand gewond. Beide voertuigen moesten door een bergingsbedrijf worden afgesleept.

PrintIM

john van Lingen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie