Afbeelding
Joop van Putten

Audities jeugdorkest de Vuurvogel

Algemeen

Jeugdsymfonieorkest de Vuurvogel bestaat inmiddels alweer zestien jaar. Naast de groei van het ledenaantal en de vraag naar concerten, is tevens de kwaliteit zowel organisatorisch als muzikaal gegroeid en geprofessionaliseerd.

De Vuurvogel trok onlangs landelijk de aandacht door tweemaal voor het Koningshuis op te treden in Zwolle. Na afloop mochten de orkestleden van Willem Alexander en Máxima persoonlijk de lovende kritieken in ontvangst nemen. Het derde lustrum werd gevierd met een succesvolle concerttournee naar Praag afgelopen zomer.

Graag wil het jeugdorkest jonge musici attenderen op de kans om zich in een volwaardig symfonieorkest verder te ontwikkelen. Daarom worden er op zaterdag 30 juni a.s. audities gehouden voor nieuwe leden. Er kan worden voorgespeeld voor alle drie geledingen die het orkest rijk is en dus voor alle niveau’s.

Op donderdagavond 14 juni is het jeugdorkest nog te beluisteren in de Theater de Spiegel met een unieke samenwerking met vijf middelbare scholen uit de regio.

Meer informatie en aanmelden via www.vuurvogeljeugdorkest.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Yogalessen Stichting Yoga Zwolle Zakelijk nieuws lokaal 10 uur geleden
Jorus Vos in de Service Drive-Inn in aanbouw. Straks rijden Mercedes-rijders hun auto hier naar binnen voor een beurt of reparatie. Binnen staat dan al vervangend vervoer klaar.
Wensink Hessenpoort toont hypermoderne belevingswereld tijdens open dag Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 10 uur geleden
SAZ junioren team - Daniyah Amroussi, Jill Bosman, Lola van der Zande
Damesgroep Sportacrobatiek Zwolle zevende van de wereld Lezersnieuws Ingezonden 22 uur geleden