Niek Bongers naar Be Quick ‘28

Algemeen

Zwolle - Keeper Niek Bongers zal komend seizoen de overstap maken van v.v. Berkum naar Be Quick ‘28. De 25-jarige doelman vangt daarmee het vertrek op van doelman Eser Elmali die de omgekeerde weg bewandelt. Hij wordt keeperstrainer bij Berkum.

Niek speelde in zijn jeugdjaren bij Go Ahead Kampen en maakte daar later deel uit van de selectie. Vorig jaar maakte hij de overstap naar v.v. Berkum. Daarmee wordt Be Quick dus zijn derde club. Hij treft bij Be Quick in ieder geval een oude bekende: keeperstrainer Jan Wilting die ook bij Go Ahead Kampen werkzaam was.

Niek woont in Kampen en heeft een vriendin. In het dagelijks leven studeert Niek Ondernemerschap en Retailmarketing aan de hogeschool Windesheim. Samen met een vriend heeft hij een onderneming waarmee producten worden verkocht van bol.com richting particulieren. Niek is een fervent pokeraar.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Overijssel lanceert dashboards met inzicht in grondwaterkwaliteit sinds 1990 Algemeen 24 apr, 13:46
Afbeelding
Provincie roept op: Doe mee aan de Week van het Platteland Algemeen 24 apr, 13:31
Afbeelding
Het Muziekfeest op het Plein komt naar Zwolle tijdens jubileumeditie Blauwvingerdagen Algemeen 24 apr, 11:38

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.