
Dubbelgoed houdt kledingbeurs in VEZ Centrum
AlgemeenZWOLLE - In het VEZ-centrum aan de Rieteweg wordt op 1 april van 10.00 tot 12.30 uur de kledingbeurs van Dubbelgoed gehouden.
“De kledingbeurs van Dubbelgoed is uniek omdat iedereen er kan slagen. Er wordt kinder- en dameskleding verkocht van maatje 80 tot en met XXL. Door de ruim opgezette beurs en vele pashokjes kunnen de bezoekers rustig winkelen. We hebben de afgelopen jaren al vele mensen blij kunnen maken met onze kleding, schoenen en speelgoed en dat allemaal voor een klein prijsje”, zo laat het team van Dubbelgoed weten.
De slogan van Dubbelgoed is ‘goed voor mens en milieu’. “Zo wordt kleding hergebruikt en hebben meer mensen er plezier van. We staan voor jou klaar met een groot assortiment van maat 80 tot en met XXL van de mooiste zomerkleding en schoenen voor kinderen en volwassenen, maar ook is er speelgoed te koop. Het VEZ centrum is omgetoverd tot een prachtige beurs waar iedereen wel wat kan vinden.”
Het is ook mogelijk om zelf kleding te verkopen via een verkooplijst, waarvan de verkopen 75 procent van de opbrengst mag houden. Deze verkooplijsten kun je opvragen via deze link: www.vezwolle.nl/dubbelgoed






























