Afbeelding
Foto: PNN

Zomerstorm Poly zorgt ook in Zwolle voor schade en overlast

Algemeen

ZWOLLE - De zomerstorm Poly heeft vandaag ook in Zwolle huisgehouden. Niet zo erg als in het westen van het land, maar toch was er op diverse plekken sprake van overlast en schade.

Aan de Hanzelaan waaide een plaat van een gebouw en kwam naar beneden. De brandweer werd ingezet om een veilige situatie te creëren. Het gebied werd afgezet.


Foto:- AS Media

Bij Hogeschool Windesheim is woensdagmorgen een tak uit een boom gewaaid en op een geparkeerde auto terechtgekomen. De brandweer heeft de tak van de auto gehaald en een aantal loshangende takken vanuit een hoogwerker uit de boom gehaald. Op diverse plekken in de stad zijn bomen omgewaaid en op verschillende wegen en paden lagen grote afgewaaide takken.


Bijschrift - Cr


Bijschrift - Credit

Kunstenaar Max Werkman keek vandaag raar op en werd onaangenaam verrast. Zijn kunstwerk was klaar voor een naderende expositie, maar werd door de wind gegrepen.


Bijschrift - Max Werkman

Gerard Meijeringh

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Jan Jonker
Provincie zet zich na plan SGP en BBB in voor wederzijds begrip tussen boeren en burgers Algemeen 4 uur geleden
Jan Jonker
SGP: Maak haast met oplossingen voor PAS-melders Algemeen 4 uur geleden
Provinciehuis Zwolle
Provinciale Staten steunen visie voor leefbaar Overijssels platteland Algemeen 4 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.