
Weer pro-Palestina betoging in Zwolle
AlgemeenZWOLLE – Als de gemeente het toestaat vindt er zaterdag opnieuw een pro-Palestina-demonstratie plaats in Zwolle. De betoging wordt, evenals de demonstatie van afgelopen zaterdag, georganiseerd door Danish Malik. Als het aan Malik wordt de betoging meer pro-Palestina en minder islamitisch.
Volgens hem krijgt de demonstratie van komende zaterdag een ander karakter dan die van afgelopen zaterdag. “Meer pro-Palestina. Minder sprekers en minder Islam. De demonstratie van afgelopen zaterdag was iets te islamitisch.”
Volgens Malik deden afgelopen zaterdag zo’n 700 mensen mee aan de demonstratie. Tijdens het protest werd de omstreden leus ‘From the river to the sea, Palestine will be free’ herhaaldelijk gescandeerd. Ook waren er diverse Palestijnse vlaggen te zien en ook vlaggen met Arabische teksten. “Dat waren Islamitische vlaggen. Die zijn niet verboden in Nederland”, aldus Malik.




























