Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Meer dan 30.000 euro opgehaald tijdens culinair golftoernooi voor Ronald McDonald Huis Zwolle

Algemeen

ZWOLLE - Tijdens een speciaal culinair golftoernooi voor het Ronald McDonald Huis Zwolle bij Golfclub Zwolle is meer dan 30.000 euro opgehaald. De opbrengst helpt ouders dichtbij hun opgenomen kinderen in het Isala Ziekenhuis te verblijven. Naast het bedrag wat op de cheque stond kwam ook nog een extra bijdrage binnen. 

Het Ronald McDonald Huis organiseert dit toernooi eens per twee jaar, waarbij veel bedrijven uit de regio meedoen. Het toernooi staat in het teken van netwerken en heeft een culinaire insteek. Toprestaurants uit Zwolle zoals l’Eglise, Senang en Chefkok Gerda Ronk met Stern waren aanwezig met een eigen minirestaurant. Hier konden de gasten tussen het golfen door genieten van heerlijke gerechten met bijpassende wijnen van Schuttelaar.

Dit jaar was er wederom veel animo. In totaal waren er meer dan honderd mensen in touw bij golfclub Zwolle om geld in te zamelen voor het goede doel. De impact van de opbrengst is enorm. Door deze bijdrage wordt het mogelijk gemaakt dat ouders dicht bij hun zieke kind kunnen blijven op het moment dat het zo ontzettend nodig is.

“We zijn iedereen die heeft meegewerkt aan dit toernooi enorm dankbaar, zoveel enthousiasme, zoveel saamhorigheid. Het is echt zo bijzonder,” zegt Lianne Booijink, manager van het Ronald McDonald Huis Zwolle. “Dankzij deze opbrengst kunnen we echt een verschil maken voor gezinnen die het hard nodig hebben.”

Je zou het bijna vergeten, maar er werd natuurlijk ook nog golf gespeeld. “Team ‘GGN’ won de eerste prijs. En dan die mega opbrengst, goed weer, lekker eten en hele leuke mensen maakten het een editie met een gouden randje,” aldus Harrie Bergman van de toernooi-organisatie.

Gerard Meijeringh

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Jacob Amrico Pellekaan, Taalheld Overijssel 2026 (links) en Steven Kazàn, ambassadeur Stichting Lezen en Schrijven.
Jacob Americo Pellekaan uit Zwolle is Taalheld Overijssel 2026 Algemeen Insta-Zwolle 18 uur geleden
Afbeelding
Lepeltje Lepeltje viert tiende verjaardag in Park de Wezenlanden Algemeen 21 uur geleden
Afbeelding
‘Bouwdriedaagse’ laat werkzoekenden vrijblijvend kennismaken met de bouw Zakelijk nieuws lokaal 22 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.