De nieuwe uitstraling van Tourist Info Zwolle bij het Het Zwolse Balletjeshuis aan het Grote Kerkplein.
De nieuwe uitstraling van Tourist Info Zwolle bij het Het Zwolse Balletjeshuis aan het Grote Kerkplein. Foto: MarketingOost

Nieuwe uitstraling voor Tourist Info Punten in Zwolle

Algemeen

ZWOLLE - De Tourist Info Punten (TIP’s) in de stad hebben een nieuwe uitstraling gekregen. De opvallende borden met filmische beelden moet de aantrekkingskracht verbeteren. Er zijn drie TIP’s: in Van der Velde in de Broeren, ANNO Stadsmuseum Zwolle en het Zwolse Balletjeshuis.

De nieuwe uitstraling is een initiatief van Zwolle Marketing en de gemeente Zwolle en is gemaakt door grafisch ontwerpbureau Studio Neon. De nieuwe borden zetten Zwolle neer als creatieve en experimentele Hanzestad en zorgen voor een duidelijke herkenbaarheid. Ze zijn ontworpen om bewoners en bezoekers te inspireren om meer van de veelzijdige Hanzestad te ontdekken. Met nieuwe raam- en vloerstickers en inspirerende filmbeelden wordt de stad gepresenteerd. 

Tekst gaat verder onder de foto.


De nieuwe uitstraling van Tourist Info Zwolle bij Van der Velde in de Broeren. Foto: MarketingOost

Alida Hilberdink, Brandmanager van Zwolle Marketing: “We zijn trots dat we, in samenwerking met de gemeente Zwolle en de Tourist Info Punten, een creatieve en zichtbare uitstraling in Zwolle hebben kunnen realiseren.”

Niet alleen buiten, maar ook binnen is de zichtbaarheid verbeterd. Zo kunnen bezoekers nog makkelijker hun weg vinden naar de gastvrije medewerkers van de informatiepunten. 


De nieuwe uitstraling van Tourist Info Zwolle bij ANNO Stadsmuseum Zwolle. Foto: MarketingOost

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.