
Cursus ‘Reizen met het openbaar vervoer’ voor 55-plussers
AlgemeenZWOLLE – Ervaar het OV houdt maandag 19 en 26 mei van 10.00 tot 12.00 uur een cursus voor 55-plussers over reizen met het openbaar vervoer. De cursus wordt in Stadkamer Zuid aan de Van der Capellenstraat 95 in Zwolle.
Op een nader te bepalen datum wordt er een gezamenlijke proefreis gemaakt. De cursus is voor wie nog nooit met het openbaar vervoer heeft gereisd, of voor wie dat lang geleden is.
De cursus bestaat uit drie bijeenkomsten waarin OV-ambassadeurs u uitleg geven. In de eerste twee bijeenkomsten krijgen de deelnemers informatie over de reismogelijkheden, het aanschaffen van een geldig vervoersbewijs en leren ze hoe je een reis kunt plannen. In de laatste bijeenkomst wordt het geleerde in de praktijk gebracht door een stukje met de bus en trein te reizen.
Aanmelden kan via ov-ambassadeur@ervaarhetov.nl of 038 – 454 01 30. Deelname aan deze cursus is gratis. De reiskosten van het proefreisje zijn voor rekening van de deelnemer. Kijk voor meer informatie op www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur






























