
Zonovergoten eerste avond Zwolse Avond4daagse
AlgemeenZWOLLE - Maandag was de eerste avond van de Zwolse Avond4daagse, en die is naar tevredenheid verlopen. “Het ging goed”, zegt Hilly Breunis van de organiserende Zwolse Wandel Verenigingen.
“In Stadshagen hebben we een route verlegd vanwege nieuwbouw, maar dat leverde geen problemen op. Wat we hoorden van de verschillende posten is dat alles gewoon leuk is verlopen.”
Er lopen dit jaar 8.400 deelnemers. “Daarmee zijn we nog altijd de grootste Avond4daagse van het land. Dat komt omdat we het hier centraal wordt aangepakt. In andere steden wordt de avond4daagse door scholen of verenigingen georganiseerd. In grote steden heb je zelfs meerdere avond4daagsen in dezelfde week.”
De Zwolse Avond4daagse duurt nog tot en met vrijdag, als wethouder Michiel van Willigen het defilé afneemt op het bordes van het stadhuis op het Grote Kerkplein.






































