Alliance Française Zwolle bestaat 100 jaar
Alliance Française Zwolle bestaat 100 jaar Foto: eigen logo

Vóór de vakantie nog even Frans ophalen in Café Parlant

Algemeen

ZWOLLE – De laatste keer van dit seizoen kan iedereen voor zijn of haar zomervakantie in Frankrijk nog even oefenen met Frans praten. Dat kan op donderdag 11 juni om 19.00 uur, bij droog weer op het terras, en anders op de eerste verdieping van Café De Gezelligheid aan het Gasthuisplein 11.

De avond wordt georganiseerd door de Alliance Française Zwolle, die zich inzet voor het stimuleren van de Franse taal en cultuur in de regio. Onder het genot van een drankje kunnen deelnemers donderdag 11 juni in gesprek met andere liefhebbers van de Franse taal bij deze activiteit van de Alliance Française Zwolle, die al honderd jaar bestaat.

Aanmelden voor Café Parlant is niet nodig. Meer informatie over de Alliance Française is te vinden op www.alliance-francaise.nl/zwolle

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Adri-Jan en Gerjo Rigter op het pleintje voor de winkel.
150 fietsen staan klaar voor een nieuwe eigenaar op tweedehands fietsenmarkt Zakelijk nieuws lokaal 5 uur geleden
Vier speelsters van het zevental dat uitkomt op het EK in Spanje -
Meisjesdroom komt uit voor Oldstars uit Zwolle en regio: spelen voor Oranje op het Europees Kampioenschap in Spanje Sport 6 uur geleden
Afbeelding
Longcafé in Diezerpoort voor iedereen met een longziekte Diezerpoort Ingezonden 6 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.