
Schilderklus loopt flink uit de hand: man urenlang vast in hoogwerker
AlgemeenWat een gewone schilderklus had moeten worden, liep vrijdagavond uit op een opmerkelijke reddingsactie aan de Melenhorststraat in Zwolle.
Een man kwam rond 20.30 uur vast te zitten in een hoogwerker die niet meer naar beneden wilde. De man bevond zich op hoogte en kon geen kant op. Ondanks meerdere pogingen kwam de hoogwerker niet meer omlaag, waardoor de brandweer moest worden ingeschakeld.
Ruim een uur later, rond 21.35 uur, wisten brandweerlieden de man veilig uit zijn benarde positie te bevrijden. Hij kwam met de schrik vrij en hoefde niet medisch te worden onderzocht. Waarom de hoogwerker plotseling dienst weigerde, is nog niet duidelijk.
Vermoedelijk was sprake van een technisch probleem. De schilderklus kreeg zo een wel heel onverwachte wending. Waar de man vermoedelijk met schilderwerk bezig was, eindigde zijn avond met een ritje naar beneden met hulp van de brandweer


john van Lingen































