Afbeelding

Schilderklus loopt flink uit de hand: man urenlang vast in hoogwerker

Algemeen

Wat een gewone schilderklus had moeten worden, liep vrijdagavond uit op een opmerkelijke reddingsactie aan de Melenhorststraat in Zwolle.

Een man kwam rond 20.30 uur vast te zitten in een hoogwerker die niet meer naar beneden wilde. De man bevond zich op hoogte en kon geen kant op. Ondanks meerdere pogingen kwam de hoogwerker niet meer omlaag, waardoor de brandweer moest worden ingeschakeld.

Ruim een uur later, rond 21.35 uur, wisten brandweerlieden de man veilig uit zijn benarde positie te bevrijden. Hij kwam met de schrik vrij en hoefde niet medisch te worden onderzocht. Waarom de hoogwerker plotseling dienst weigerde, is nog niet duidelijk.

Vermoedelijk was sprake van een technisch probleem. De schilderklus kreeg zo een wel heel onverwachte wending. Waar de man vermoedelijk met schilderwerk bezig was, eindigde zijn avond met een ritje naar beneden met hulp van de brandweer

Afbeelding
Afbeelding

john van Lingen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Tomatenproeffestival groeit uit tot ‘De Smaak van Kaat’ in Zwolle Algemeen 13 aug, 16:51
Afbeelding
Dierenbescherming zoekt collectanten in Zwolle Algemeen 13 aug, 15:53
Afbeelding
Gratis straattheaterfestival Loco Strada brengt giraffen op stelten en trapeze naar Zwols centrum Algemeen 13 aug, 14:18

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.