
Jubileumexcursie IVN Zwolle naar Weidevogelgebied Lierderbroek
Lezersnieuws IngezondenIn het kader van het 50-jarig jubileum organiseert van IVN Zwolle op zaterdag 17 mei tweemaal een excursie naar het weidevogel paradijs in Lierderbroek, 10 km. ten zuiden van Zwolle nabij Lierderholthuis. Het startpunt ligt op het eind van de Gemaalweg, een zijweg van de Gravenweg. Er is om 9.00u en 19.00u een start.
Programma: :
*Uitleg wat er allemaal komt kijken om het gebied te beschermen (zoals de inzet van een drone met warmtebeeldcamera)
*Een wandeling door het weidegebied
Mensen die slecht ter been zijn en kinderen kunnen ’s avonds eventueel mee met de huifkar.
Wil je samen fietsen, dan kun je vanaf de Nooterhof, Goertjes weg 3 in Zwolle (8.00 of 18.00 uur) vertrekken. Je hoeft geen lid te zijn van IVN Zwolle om deel te nemen.
Om de kosten te dekken wordt een kleine bijdrage gevraagd van 5 Euro p.p. Kinderen t/m 12 jaar zijn gratis. Opgave is verplicht en kan via de website : www.ivnzwolle.nl.































