
Presentatie over aquaria
Lezersnieuws IngezondenOp maandag 10 november houdt Aquariumvereniging Natuurvrienden-Zwolle weer haar maandelijkse ledenbijeenkomst.
Wij vinden het belangrijk om contact te onderhouden met onze leden. Daarom bezoekt onze technische advies commissie (kortweg TAC) graag leden van de vereniging thuis. Onder het mom van “Bakkie Kijken” proberen we de leden beter te leren kennen. Naast het praten over de aquariumhobby wordt er ook gekeken of er nog advies nodig is over het onderhoud van het vivarium.
Tijdens zo’n bezoek worden er ook foto’s gemaakt van het aquarium. Tijdens deze ledenbijeenkomst zal de TAC uitvoerig verslag doen van een aantal van deze bezoeken en dit laten vergezellen van een uitgebreide PowerPoint presentatie.
Het wordt een leerzame en ook gezellige avond. Uiteraard is er volop gelegenheid om vragen te stellen.
Wilt u deze presentatie bijwonen, dan bent u van harte welkom. Deze avond vindt plaats in zaal Hilde van Woonzorgcentrum De Havezate, ingang 2a.Gombertstraat 350, 8031 MK, Zwolle. Wij beginnen om 19.45 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur.






























