
Bewoners Vordensebeek vieren jubileum met kunstwerk en boek
Lezersnieuws IngezondenIn de Zwolse straat Vordensebeek wordt volop toegewerkt naar een bijzonder moment. Het is dit jaar 50 jaar geleden dat de eerste huizen in de straat werden verkocht. Reden voor de bewoners om samen een groot jubileumfeest te organiseren.
Voor het jubileum zijn meerdere bewonersgroepen actief. Zo werkt één groep aan een kunstwerk voor de straat en stelt een andere groep een boek samen over de geschiedenis van de Vordensebeek.Het feest vindt plaats op zaterdag 30 mei en is bedoeld voor huidige bewoners én oud-bewoners. Tijdens deze dag zal burgemeester Snijders het kunstwerk onthullen en het eerste exemplaar van het boek uitreiken.“Het is mooi om te zien hoeveel mensen zich inzetten om er samen iets bijzonders van te maken,” aldus de organisatie.
Inmiddels zijn al veel oud-bewoners teruggevonden, maar de organisatie is nog op zoek naar een aantal mensen. Oud-bewoners van de Vordensebeek kunnen zich aanmelden via www.vordensebeek.nl.































