
In the Picture: White Party Sylvester Edition Lümen
Rondje SwolleLeuk, leuker, leukst. Het zijn slechts drie woorden maar die woorden geven een perfect beeld van de White Party Sylvester Edition bij Lümen Event Center. Het feestje -waar is dat feestje? – vond afgelopen zaterdag plaats en de belangstelling was massaal.
(door Peter de Jong)
Leuk staat voor het idee, geboren in de Zwolse wijk de Mars, leuker vanwege de vele medewerkers in de organisatie van het feest en leukst, dat was de avond zelf. Met een programmering om je vingers bij af te likken. De comeback van deze party, in 2015 voor het laatst georganiseerd door het evenementenburo van Wim ten Hove, was qua timing een schot in de roos. Met Ten Hove als de bekende stagemanager om alles in goede banen te leiden.
De avond verloopt daardoor soepeltjes, dansende voetjes in de swingarea, een top coverband Royal Beat die de meute aan het hossen brengt, Zwollenaar Harm Wolters die buiten zijn comfortzone zingt en dj de Witte Condor. Danseressen van Showgirl Fever zorgen voor een aangename surprise act. Cor Jan Bruggeman (organisatie) ziet dat het goed is en zegt na afloop: ‘volgend jaar weer? Absoluut’.






































