Afbeelding

Paasactiviteiten voor jong en oud in Academiehuis Grote Kerk Zwolle

Rondje Swolle

ZWOLLE - Het Academiehuis Grote Kerk in Zwolle organiseert op tweede paasdag, maandag 6 april, een feestelijke dag voor jong en oud. Het thema is Lentelicht.

Het programma begint om 11.00 uur met een paasbrunch en loopt door tot 17.00 uur. Bezoekers kunnen deelnemen aan workshops, pianoconcertmomenten en kinderdansyoga.

Paasbrunch onder de gewelven

De dag opent met een paasbrunch in het Academiehuis. Gasten genieten van koffie, versgebakken broodjes, eiergerechten en versierde tafels onder de gewelven van de kerk. Deelname kost 32,50 euro per persoon en 15,00 euro voor kinderen tot en met 12 jaar. Reserveren gaat via academiehuis.nl/paasbrunch.

Workshops en concertmomenten

Vanaf 13.00 uur is er een doorlopend gezinsprogramma. Bezoekers van alle leeftijden kunnen aan de slag tijdens workshops bloemen en lentecollages maken. In een filmhoek is een kort lentemoment te bekijken.

Op drie momenten — 13.30, 15.00 en 16.15 uur — treden pianoleerlingen van Melissa Siemonsma op met korte concertmomenten midden in het Academiehuis.

Kinderdansyoga

Kinderen van 4 tot 10 jaar kunnen deelnemen aan kinderdansyogasessies van drie kwartier, verzorgd door Wilma van Yoga enzo Zwolle. Via beweging, yogaspelletjes en ontspanning staat de lente centraal. De sessies zijn om 14.00 en 15.30 uur. Deelname kost 2,50 euro per kind en is te bestellen via academiehuis.nl/pasen.

Praktische informatie

Het volledige programma en kaarten zijn te vinden op academiehuis.nl/pasen. Het Academiehuis Grote Kerk is gevestigd aan de Grote Markt 18 in Zwolle.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.