Afbeelding

Bijzondere promotie voor karateka Henk Sporkslede

Sport

Zaterdag ontving karateka Henk Sporkslede uit handen van Harm Massee, technisch directeur van de stichting Wado Kai Karate Nederland, de vijfde dan. Een bijzondere eervolle gebeurtenis voor de Zwolse trainer/coach van karateclub Mossel-Boot uit Zwolle. Sporkslede ontving deze bijzondere promotie door zijn jarenlange inzet voor het Wado Kai karate in Nederland en zijn vele prestaties als actief sporter en coach. Daarnaast is hij al enige jaren samen met Francois van Langevelde en Wim Mossel de trainer/coach van Mossel-Boot en wist vele talenten op te leiden tot nationale en internationale titels.

Op 12 november zijn de Europese Kampioenschappen Wado Karate in het Zwitserse Siggenthal en daar zal Sporkslede, samen met een grote ploeg uit Zwolle, actief zijn als coach.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Fraterhuis Filmclub pakt uit met acht voorpremières in nieuw seizoen Algemeen 6 uur geleden
Afbeelding
Braziliaans Jiu-Jitsu (BJJ) voor kids populair bij Tabonon: vanaf nieuw seizoen liefst drie keer per week trainen! Lezersnieuws Ingezonden 7 uur geleden
Camping Zwolsedijk, aan de dijk van Zwolle naar Hasselt.
Groeten uit Mooi Mastenbroek: gezin Van den Berg geniet van de gasten op camping Zwolsedijk Algemeen 8 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.