
Henry van der Vegt nieuwe hoofdtrainer PEC Zwolle
SportPEC ZWOLLE - Het hing al wel in de lucht, maar nu is het officieel. Kampenaar Henry van der Vegt (53) wordt de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De huidige assistent volgt Johnny Jansen op en tekent een contract tot en met 2027.
Henry van der Vegt: “Al langer heb ik de sterke ambitie om als hoofdtrainer aan de slag te gaan. Het voelt voor mij als het juiste moment om nu deze stap te maken en als eindverantwoordelijke team, staf en club verder te brengen. Dat ik dit nu bij PEC Zwolle kan doen, de club waar ik al zolang onderdeel van uitmaak, is fantastisch”, zo laat hij weten op de clubsite.
Topsportmentaliteit
Technisch directeur Gerry Hamstra laat weten dat er met Van der Vegt gekozen is voor een hoofdtrainer die een duidelijke voetbalvisie en speelwijze heeft, topsportmentaliteit volledig nastreeft en natuurlijk over het PEC-DNA beschikt. “In de vele gesprekken die we hebben gevoerd zijn bovendien zijn stijl van leidinggeven, zijn ambitie en het beter maken van spelers sterk naar voren gekomen. Met de aanstelling van Henry geven we eigen mensen, waar we het volste vertrouwen in hebben, een kans.”































