
Auto vliegt tijdens rijden in brand
112Een automobilist heeft zondagavond zijn auto moeten verlaten nadat het voertuig tijdens het rijden in brand vloog op de N50 bij Kamperveen.
Volgens de bestuurder was eerst een harde knal te horen. Kort daarna kwamen de eerste vlammen onder de motorkap vandaan. Het vuur breidde zich razendsnel uit en zette uiteindelijk de complete auto in lichterlaaie.
De brandweer werd rond 20.50 uur opgeroepen en kon niet voorkomen dat het voertuig volledig uitbrandde. Van de auto bleef vrijwel niets over.
De N50 richting Kampen werd vanaf knooppunt Hattemerbroek tijdelijk afgesloten. Hierdoor ontstond een file en liep het verkeer vertraging op. Na ongeveer een uur kon de weg weer worden vrijgegeven. De oorzaak van de brand is nog niet bekend.

john van Lingen































