Afbeelding

Dahliavereniging bouwt 'hotel'

Algemeen

ZWOLLE - Op vrijdag 9 en zaterdag 10 maart is het NL-Doet Klussendag. De dahliavereniging gaat tijdens NL-Doet in tuin Weezenlanden aan de slag met het bouwen van een groot 'insectenhotel'.

Daarmee geven ze bijen, vlinders en andere insecten een nestelplek. Mensen die de dahliavereniging willen helpen zijn van harte welkom tussen 10.00 en 15.00 uur. Graag van tevoren een mail sturen naar loetvdh@home.nl Je ontvangt dan meer informatie.

Dahliavereniging Rondom De Peperbus heeft twee tuinen: een tuin aan de Ruusbroecstraat en een tuin aan de Leo Majorlaan. In de tuin aan de Leo Majorlaan wordt een insecten hotel gebouwd. Overigens is er dit tuinseizoen plek voor nieuwe leden. Voor informatie kijk op www.dahliazwolle.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Foto ter illustratie
Verkiezing ‘MKB-ondernemer van NU, Regio Zwolle’ gestart Algemeen 18 uur geleden
Martien Hovestad oprichter en dirigent Zwols Vocaal Ensemble.
Stemtraining, repeteren en een optreden op Meezingdag ZVE Algemeen Insta-Zwolle 19 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe zorgaanbieder met een vertrouwd gezicht: Starke Zorg en Welzijn Zakelijk nieuws lokaal 19 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.