Afbeelding
Eigen foto

Drie religies ontmoeten elkaar

Algemeen

ASSENDORP – Iedereen kan vanaf 9 september meepraten tijdens een serie bijeenkomsten in Stadkamer aan de Zeven Alleetjes waarbij mensen uit drie religies (joden, christenen en moslims) elkaar ontmoeten.

Joden, christenen en moslims ontmoeten elkaar rondom het thema ‘zorg voor elkaar’. Eén van hen begint de avond met een inleiding. Vanuit de persoonlijke ervaring wordt de relatie gelegd met de religie en vervolgens breder met de zorg in de maatschappij. Iedereen is welkom om te luisteren en inzichten te delen. De avonden staan onder begeleiding van Egbert van Veldhuizen. De werkgroep SLAG, Samen Leven Anders Geloven (SLAG) uit Zwolle heeft deze vier bijeenkomsten in samenwerking met Stadkamer en het Dominicanenklooster georganiseerd.

De bijeenkomsten zijn op maandag 9, 16, 23 en 30 september, elke keer om 19.00 uur. De toegang bedraagt 20 euro voor de hele serie. Aanmelden kan via https://www.kloosterzwolle.nl/programma/zorgen-voor-elkaar-in-drie-religies/tickets.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Studenten van het ArtEZ Conservatorium.
Jongenskoor Dalfsen en Musica Michaelis brengen Gloria van Vivaldi Algemeen 22 uur geleden
Afbeelding
Nog altijd 28,9% vooroorlogse woningen in Overijssel slecht geïsoleerd Algemeen 19 jun, 13:34
Live muziek op het festival
Festival Buitengewoon: de Parel(s) van Zwolle & even weer helemaal kind zijn Diezerpoort Ingezonden 19 jun, 10:23

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.