
Leer alles over brand en veiligheid tijdens open dag Brandweer Zwolle
AlgemeenZWOLLE - Hoe moet je een vlam in de pan blussen? Het is maar één van de dingen die Brandweer Zwolle zaterdag 6 juli laat zien tijdens de open dag van de brandweerkazerne aan de Marsweg 39. Van 10.00 tot 16.00 uur leren de bezoekers van alles over brandveiligheid, brandbestrijding en reddingsoperaties.
Ze kunnen brandweerauto’s van dichtbij bekijken, onder leiding van de Jeugdbrandweer zelf een brand blussen, je energie kwijt op een groot brandweerspringkussen en brandweerduikers zijn te vinden in de duiktank. Medewerkers van Brandveilig Leven vertellen over brandveiligheid en mensen van het Rode Kruis staan klaar om vragen te beantwoorden.
Op het programma staan verder demonstraties vlam in de pan blussen, demonstraties bevrijding bij verkeersongeval en een demonstratie van een vuurspuwer.
De organisatie vraagt bezoekers om zo veel mogelijk op de fiets te komen. Die kan worden gestald de gemeentewerf aan de Morsestraat, vlak achter de kazerne. Wie met de auto komt, kan je parkeren op het terrein van PostNL, schuin tegenover de kazerne (ingang parkeerterrein zit aan de Anthony Fokkerstraat).
Zie ook www.brandweer.nl/ijsselland/open-dagen-en-evenementen/

























