
Stille rebellie: actie voor aarde en mens in Park de Wezenlanden
AlgemeenZWOLLE – Achter het provinciehuis aan de Luttenbergstraat is zondag 10 mei van 11.45 tot 12.30 uur weer een stille meditatie.
De actie is een initiatief van Extinction Rebellion Boeddhisten en de Zen Peacemakers. Deelnemers worden uitgenodigd om vijf minuten tot een half uur in stilte aanwezig te zijn om aandacht en compassie te beoefenen voor de aarde en al haar bewoners.
Iedereen is welkom en wordt verzocht zelf een kussen, stoel of bankje mee te nemen. Ook bij winters weer gaan de bijeenkomsten door, zo was er in januari een wandelmeditatie door de sneeuw.
Stille Rebellie vindt gelijktijdig plaats in onder andere Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Deventer, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht en Zutphen.





























