Afbeelding

Tante Elsie wint Smartlappenfestival

Algemeen

BINNENSTAD - Tante Elsie is zaterdagavond 3 november de winnaar geworden van het Smartlappenfestival 2018 in Zwolle.

Voor de conductrice was het de eerste keer dat ze meedeed. Het publiek stemde massaal op haar. Tweede werden de winnaars van vorig jaar: Tolly & de Kwarktasjes. Derde werd het duo Andere Koek.

Tante Elsie (Annelies van Zuthem) zou eigenlijk samen met een vriend optreden, maar die haakte op het laatst af. Het werd gelijk het thema voor haar smartlap. Dat ze bij tijd en wijle vals zong, maakte de 450 toeschouwers in Odeon niet uit. Annelies heeft al beloofd volgend jaar haar titel te willen verdedigen.

De volgende editie (de 28e) van het Smartlappenfestival zal zaterdag 2 november 2019 worden gehouden. De kaartverkoop start begin september. Hou voor de exacte datum en andere updates de Facebookpagina van het Smartlappenfestival in de gaten.(https://www.facebook.com/SmartlappenfestivalZwolle).

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Roos Steenbruggen in een van de hotelkamers van Boutique Hotel & Bar Flores.
Boutique Hotel & Bar Florès verwijst naar Bloemendalstraat en Zwolse tulp Rondje Swolle Insta-Zwolle 9 uur geleden
Frank van der Burg: “Op gras voetballen is altijd fantastisch.”
Sfeermaker Frank van der Burg gaat gewoon door Sport 10 uur geleden
Links Ruben van Tabonon en rechts Frank die de sambolessen gaat verzorgen
Tabonon breidt vechtsportaanbod uit met Sambo onder leiding van ervaren trainer Frank Ningbers Lezersnieuws Ingezonden 10 uur geleden
Afbeelding
Squash & Padel Centrum Zwolle groeit: steeds meer jeugd ontdekt de racketsport Zakelijk nieuws lokaal 13 uur geleden
Afbeelding
Kaaspakhuis Zwolle bewijst dat goede kaas niet duur hoeft te zijn Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 13 uur geleden
Afbeelding
Meer zelfvertrouwen door vechtsporten bij Budo Stichting Boot Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 13 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.