Afbeelding
Foto: Aangeleverd

CBRE Zwolle verhuist naar The City Post

Algemeen

ZWOLLE - CBRE Zwolle verhuist naar het nieuwe zakelijk icoon van Zwolle ‘The City Post’. Eerder dit jaar werd de huurovereenkomst met DC Vastgoed voor circa 470 vierkante meter kantoorruimte en parkeerplaatsen getekend. Inmiddels is de sleutel in ontvangst genomen.

The City Post is het meest duurzame – en zelfs het eerste ‘Paris proof’ - multi-tenant kantoorgebouw van de regio. Het gebouw is een voormalig postsorteercentrum en onderging een volledige transformatie. De totale oppervlakte is ca. 13.600 vierkante meter en verdeeld over vijf verdiepingen en een onderliggende parkeergarage. Het gebouw is centraal gelegen aan de Westerlaan in de Zwolse Spoorzone vlak naast het Centraal station.

Alwin Rijpstra, City Leader CBRE Zwolle: “Het nieuwe kantoor wordt een inspirerende omgeving waar samenwerken, ontmoeten, kennisdelen en flexibel werken een centrale plek innemen. Voor design en inrichting gaan functionaliteit, vorm en circulariteit hand in hand. Ik vind het belangrijk dat het kantoor een plek wordt waar je graag naar toe gaat. Daarnaast is The City Post goed bereikbaar met het openbaar vervoer, zodat dit ook direct invulling geeft aan ons duurzaam mobiliteitsbeleid.”

CIE Architecten verzorgde het exterieur ontwerp, waar Fokkema & Partners verantwoordelijk is voor het interieur ontwerp. Hierbij zijn met name de lichtstraat en het atrium in het oog springende elementen die zorgen voor voldoende natuurlijk daglicht.


Gerard Meijeringh

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Koor Multiple Voice met dirigent Marije Rommes.
Nieuw koor voor 40- tot 55-jarigen is vooral op zoek naar mannen: ‘echte mannen zingen’ Met 4 foto’s Insta-Zwolle 7 uur geleden
Corporate antropoloog Jitske Kramer en cabaretier Dolf Jansen.
Gratis lezing over duurzaamheid in Academiehuis Zwolle Wijknieuws 7 uur geleden
Elske van der Mik is lijsttrekker voor het CDA voor de Provinciale Staten.
CDA Overijssel presenteert lijsttrekkers voor Provinciale Staten en waterschappen Verkiezingen 2027 8 uur geleden
Afbeelding
Hoofdpijn die maar niet overgaat? De oplossing zit soms niet waar je denkt Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 13 uur geleden
Afbeelding
Kerken als Podium weer begonnen: optreden Kamper Vocaal Ensemble Kavóca Zakelijk nieuws lokaal 13 uur geleden
Afbeelding
Bij Rijschool ZelfZeker staat de leerling voorop Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 13 uur geleden
Afbeelding
Oktober Woonmaand: Hevada Traprenovatie verzorgt de trap van uw dromen Zakelijk nieuws lokaal 13 uur geleden
Het pand van Huisman aan de Paxtonstraat.
Hallenbouwer Huisman uit Gemert opent deuren op de Marslanden Zakelijk nieuws lokaal 13 uur geleden
Filmcriticus Dana Linssen.
Fraterhuis Academie over ‘vrouwen die schrijven zijn gevaarlijk’ Wijknieuws 14 uur geleden