
Micha met grootste optreden ‘tot nu toe’ naar Hedon
AlgemeenZWOLLE - De Zwolse artiest Micha geeft op zondag 28 december zijn grootste optreden tot nu toe en hij geeft dat in poppodium Hedon. Voor het eerst zal hij met een volledige band op het podium staan en een mix van nieuw en ouder werk spelen. De kaartverkoop is inmiddels gestart via de website van Hedon.
Micha is dit jaar te zien in het RTL 4-programma The Headliner, waarin hij zijn ambitie toont om door te breken op de Nederlandse podia. Daarnaast heeft hij zijn eerste publishing deal getekend bij Lizz Rose Music in Nashville, kondigde hij een inmiddels uitverkochte clubtour aan en stond hij deze zomer op diverse festivals.
Zijn liefde voor muziek begon al op jonge leeftijd. Met hulp van zijn familie speelde hij als vijfjarige zijn eerste nummers en groeide hij op als straatmuzikant, vaak samen met zijn vader. Dit hielp hem om een sterke live-performance te ontwikkelen. Hoewel hij een muziekopleiding volgde in Zwolle, besloot hij uiteindelijk zelf zijn weg te vinden in de muziekwereld. Sindsdien wordt hij ondersteund door Hedon Talent Support.
Praktische informatie:
Locatie: Hedon, Zwolle
Datum: Zondag 28 december 2025
Zaal open: 19.00 uur
Aanvang: 20.00 uur
Entree: 20 euro
Meer informatie en kaartverkoop via www.hedon-zwolle.nl.




























