
Kinderen De Wendakker brengen zomerliedjes uit
AlgemeenZWOLLE – Vier vrolijke liedjes boordevol zomerpret, bedacht en gezongen door kinderen van groep 6 en 7 van basisschool De Wendakker uit Zwolle, zijn vanaf vrijdag 17 juli te beluisteren op alle streamingdiensten.
De nummers vormen samen een heuse Zomer-EP, waarmee de leerlingen de start van de zomervakantie vieren. De klassen schreven en namen – onder begeleiding van een muziekdocent -een eigen zomerliedje op. Het resultaat is een energieke en originele EP waarop de kinderen letterlijk en figuurlijk van zich laten horen, een muzikaal hoogtepunt na een intens jaar. De Zomer-EP komt aan het eind van een bewogen schooljaar, waarin de Kopakker werd samengevoegd met de Wendakker: een intensief proces dat resulteerde in een positieve beoordeling van de onderwijsinspectie. De Zomer-EP voelt dan ook als een feestelijke afsluiting van een jaar waarin de schoolbergen werk heeft verzet.
Schoolleider Harold Engels is trots: “Het plezier van de kinderen spat van de liedjes af!” De Zomer-EP van CBS De Wendakker is vanaf vrijdag 17 juli te beluisteren op onder meer Spotify en YouTube.
Bekijk het promofilmpje hier: https://www.youtube.com/watch?v=_OXp4hhGt48





























