Het echtpaar Kruitbosch – Kooiker met wethouder Rots.
Het echtpaar Kruitbosch – Kooiker met wethouder Rots. Foto: Pedro Sluiter

Echtpaar Kruitbosch – Kooiker 65 jaar getrouwd

Algemeen

ZWOLLE - Het echtpaar Kruitbosch – Kooiker was zaterdag 65 jaar getrouwd. Wethouder Gerdien Rots bezocht het paar woensdag om ze te feliciteren.  

Wim Kruitbosch werd geboren in Neede en verhuisde later naar Zutphen, waar zijn familie een groothandel in fietsen en onderdelen had. Hij werkte daar zelf ook. In 1955 vestigde het bedrijf zich in Zwolle, waar zij ook gingen wonen. 

Joke Kruitbosch–Kooiker werd geboren in de gemeente Dalfsen en werkte jarenlang op de boerderij.

In 1961 trad het echtpaar in het huwelijk en zij vestigden zich in Zwolle-Zuid. In 1962 werd hun oudste zoon geboren. Het echtpaar kreeg in totaal zes kinderen: vier zonen en twee dochters. Inmiddels bestaat de familie uit achttien kleinkinderen en twaalf achterkleinkinderen. 

Sinds de kinderen het ouderlijk huis hebben verlaten, is Joke actief als vrijwilliger. In 2000 beëindigde Wim vanwege gezondheidsredenen zijn werkzaamheden in de zaak. Sindsdien zet hij zich met veel plezier in voor vrijwilligerswerk.

Het echtpaar Kruitbosch – Kooiker.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.