
BlueBird Voices brengt eigen concert in Odeon
AlgemeenZWOLLE - De Zwolse vocal group BlueBird Voices geeft zondag 4 oktober om 15.00 uur een concert in Odeon. Onder de titel ‘The Soundtrack of Us’ brengt de groep a capellanummers over onder meer liefde, verlies, verlangen en hoop.
BlueBird Voices is een gemengde vocal group die eigentijdse, uitdagende arrangementen zingt. Het repertoire bevat onder meer nummers van Pentatonix en bewerkingen van werk van Wende Snijders.
De arrangementen zijn afkomstig van verschillende makers. Naast een koorlid van BlueBird Voices leverden studenten van ArtEZ en Nederlandse arrangeurs bijdragen aan het repertoire.
In ‘The Soundtrack of Us’ koppelt de groep de liedjes aan persoonlijke herinneringen en ervaringen, zoals eerste liefdes, ontmoetingen en verlies. Het programma bevat zowel uitbundige als ingetogen nummers en volgt de ontwikkeling van de groep en de afzonderlijke koorleden.
De voorstelling is bedoeld voor een breed publiek, waaronder families, jongeren en liefhebbers van vocale muziek. Kaarten zijn verkrijgbaar via zwolsetheaters.nl.
Spot jij iets dat niet klopt of heb je een aanvulling? Meld het hieronder. Heb je mooie foto’s gemaakt of een leuk filmpje van dit evenement? Deel ze dan via de links onder dit artikel.

























