
PeperDus, Excuses voor het ongemak en Aan de overkant in de Zwolse Impro Cup
Lezersnieuws IngezondenImprovisatietheater leeft volop in Zwolle. Maar liefst vijf improvisatiegroepen hebben hun krachten gebundeld en spelen samen de Zwolse Improcup. Aan de Overkant, Excuses voor het Ongemak, Opgedoekt, PeperDus en Uitzending Gemist spelen in wisselende samenstellingen maandelijks in het sfeervolle Wresinski theater de Floresstraat 21 in Zwolle.
Het zijn voorstellingen waarin je je laat meevoeren op de golven van creativiteit en spontaniteit van de vijf improvisatietheaterclubs. Ze brengen een avond met verrassende en unieke scènes en sketches en worden begeleid door een professionele impro-muzikant.
Op 30 januari treden spelers van PeperDus, Excuses voor het ongemak en Aan de overkant voor het voetlicht. De drie teams strijden voor de Zwolse Improcup. Improvisatietheater is een vorm van theater waarbij acteurs geen vooraf geschreven script gebruiken. In plaats daarvan improviseren ze. De dialogen en acties op het toneel ontstaan op dat moment. Dit kan leiden tot hilariteit en ook pure schoonheid en ontroering, een bijzondere ervaring voor het publiek.
Improvisatietheater is interactief. Het publiek mag meedoen door suggesties te geven voor de scènes. Dit zorgt voor verbinding tussen het publiek en de acteurs, waardoor de avond nog magischer wordt.
De Zwolse Improcup speelt op 30 januari in het Joseph Wresinski Theater.
De voorstelling begint om 19:45 uur, foyer is open vanaf 19:15 uur. De entree is 6,95 maar meer of minder mag ook. Zo draag jij bij aan het toegankelijk en betaalbaar houden voor iedereen. Tickets: https://impro-zwolle.nl






























