Afbeelding
Eigen foto

Schinkel Kamperen heeft een passie voor kamperen

· leestijd 1 minuut Zakelijk nieuws lokaal

De lente is aangebroken en daarmee ook het kampeerseizoen. Schinkel Kamperen helpt om de vakantie onbezorgd te laten verlopen met tenttrailers en verhuur van campers.

De vouwwagen en tenttrailer zijn bezig aan een opmars. “Dat komt door het elektrisch rijden”, zegt eigenaar Sandy Schinkel. “Dat is echt iets dat dat boven de markt hangt. Caravans zijn een groot zwaar object, een vouwwagen of tenttrailer weegt maximaal 750 kilo, en ligt mooi in de slipstream van de auto. Zo blijft je actieradius redelijk overeind met een elektrische auto. Een vouwwagen of tenttrailer is de perfecte oplossing voor comfortabel reizen, slapen, bergruimte en gemak.”

Schinkel Kamperen is dealer van de merken Alpenkreuzer en Campooz. Maar wat is nou het verschil tussen een vouwwagen en een tenttrailer? “Vouwwagen is een bekend begrip bij een heel groot publiek, sommige mensen vinden het wat oubollig klinken, daarom wordt nu tenttrailer gebruikt, Maar er is ook een echt verschil. Bij een vouwwagen vouw je de tent in de bak van de wagen. Bij een tenttrailer ligt de tent bovenop de bagagewagen en in de wagen doe je dan je spulletjes. Die kun je dan aan de zijkant opendoen zonder dat je de tent hoeft open te maken. Een groot pluspunt van de tenttrailer is ook dat deze bedden heeft van 2,00 meter bij 1,50 meter of van 2,10 meter bij 1,70 meter.”

Een andere trend in de kampeerwereld is dat mensen hun camper verhuren als ze er niet zelf mee op vakantie zijn. “Het is iets van deze tijd dat mensen hun bezit willen delen. Wij zijn aangesloten bij verhuurplatform Goboony en kunnen de verhuurder volledig ontzorgen. Wij doen de boekingen, het onderhoud, de uitgifte en inname en schoonmaak. Op die manier kunnen mensen die misschien niet de middelen hebben om een camper te kopen, toch met een camper op vakantie gaan. Dat is hard gegroeid. We zijn begonnen met drie campers voor de verhuur, inmiddels zijn dat er 35. Kamperen is leuk, en dat maak op deze manier voor veel meer mensen bereikbaar.”

Dit is een partnerbijdrage van:

Schinkel Kamperen
Marsweg 67
038 - 785 49 93
sandyschinkel@schinkelkamperen.com
www.schinkelkamperen.com

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Joëlle Doorn.
Joëlle Doorn is met escape-spel over autisme Beste Studentondernemer van Windesheim Algemeen 29 mei, 13:13
Katja ten Hove, programmamanager LIFE IP Klimaatadaptatie van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en Arjan Spaans, wethouder Duurzame Stadsontwikkeling gemeente Zwolle openden woensdag de Inspiratietuin op de Makersfabriek in Zwolle.
Zwolle opent tuin die laat zien hoe je achtertuin klimaatbestendig maakt Algemeen 29 mei, 11:51
Afbeelding
Theatercongres over seksueel misbruik: ‘De Roze Olifant’ Algemeen 29 mei, 10:58

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.