Afbeelding
Foto: Eigen foto

Jan-Albert Ernsten exposeert olieverfschilderijen in Sauna Swoll

Algemeen

ZWOLLE - Jan-Albert Ernsten exposeert tot woensdag 5 oktober een deel van zijn expressieve olieverfschilderijen bij SaunaSwoll aan de Heinoseweg 26. 

De expositie is een mix van portretten van ontwapenende kinderkoppies, doorleefde gezichten en portretten van popsterren, zoals Elton John, Tina Turner en Bruce Springsteen. Het zijn veelal portretten die de kijker aankijken,  ze maken als het ware oogcontact met de kijker. “Mensen worden vaak vrolijk van mijn werk”, zegt de amateurkunstenaar. 

De schilderijen zijn te koop. Bij verkoop doneert Jan-Albert 25 procent aan Stichting Esperanza Bolivia. Dit is een kleinschalig project voor weeskinderen in de buurt van de Boliviaanse hoofdstad La Paz. 

Op de website www.ap-arts.nl staat een overzicht van alle schilderijen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Vrijwilligers gezocht: tandem fietsen met visueel beperkte partner in Zwolle Algemeen 22 uur geleden
Ook voor toekomstige generaties is schoon en gezond water van levensbelang.
Water Natuurlijk nodigt inwoners Drents Overijsselse Delta uit: denk mee over verkiezingsprogramma Lezersnieuws Ingezonden 22 uur geleden
Laat je informeren over een rol in het waterschapsbestuur.
Water Natuurlijk zoekt kandidaten voor het waterschapsbestuur Lezersnieuws Ingezonden gisteren

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.