
Gratis proeflessen van EC-Bijbelcursus
AlgemeenZWOLLE - Woensdag 4 september start in Zwolle het nieuwe seizoen van de EC-Bijbelcursus van het Evangelisch College. De cursus is voor mensen die willen groeien in geloof en meer willen begrijpen van de grote lijn en de samenhang van de Bijbel. Ter kennismaking zijn de lessen in september gratis te volgen.
In de lessen wordt onder meer aandacht besteed aan de achtergronden, thema’s, context en de hoofdgedachten van elk Bijbelboek. De cursisten worden op deze manier betrokken bij de Bijbelse boodschap voor het dagelijks leven. De inhoud van de cursus is verdeeld over vier cursusjaren waarin alle Bijbelboeken aan bod komen. Per les wordt één Bijbelboek behandeld.
Het Evangelisch College zet zich in voor Bijbelonderwijs in Nederland en biedt de interkerkelijke EC-Bijbelcursus aan op ruim 55 locaties in Nederland. Jaarlijks volgen zo’n 1100 christenen deze cursus.
Zwolle
In Zwolle heeft de EC-Bijbelcursus twee cursusgroepen. Cursisten kunnen zelf kiezen bij welke groep zij aansluiten. De lessen vinden plaats op een zaterdag in de maand (van 09.30 tot 15.00 uur) of op 2 woensdagavonden in de maand (van 19.30 tot 22.00 uur). De leslocatie op woensdag is het gebouw van de VEZ Zwolle, Rieteweg 12. De leslocatie op zaterdag is de Plantagekerk, Ter Pelkwijkstraat 17. Esther Stoorvogel (woensdag) en Anne Nijburg (zaterdag) verzorgen de lessen Oude Testament en Johan van der Toorn verzorgt op beide dagen de lessen Nieuwe Testament.
Gratis proefles
Aanmelden voor een gratis proefles in september via www.evangelisch-college.nl/ec-bijbelcursus.


























