Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Directeur Margriet Wiedemeyer van Dimence wordt bestuurder bij Accare

· leestijd 1 minuut Algemeen

DEVENTER - Per 1 mei vertrekt Margriet Wiedemeyer als directeur bedrijfsvoering bij Dimence. Zij start als lid van de raad van bestuur bij Accare kinder- en jeugd ggz. Wiedemeyer is drie jaar bij Dimence werkzaam geweest en heeft zich met name ingezet voor de transformatie van de ggz samen met de partners in Overijssel. Zij keert, na in het verleden als directeur werkzaam te zijn geweest voor GGZ Noord-Holland-Noord, terug naar de kinder- en jeugd ggz. 

Voorzitter van de Raad van Bestuur Rian Busstra: “Ik ben blij voor Margriet dat ze deze stap zet, maar we zullen haar inzet en energie zeker missen. Zij heeft veel voor de organisatie betekend en met haar spirit, doorzettingsvermogen en enthousiasme was zij een drijvende kracht achter de transformatie naar ecosystemen mentale gezondheid. Ik snap heel goed dat Margriet zo’n mooie kans niet voorbij wil laten gaan. Wij wensen haar veel succes en plezier in haar nieuwe functie.” 

Margriet Wiedemeyer begon haar carrière als verpleegkundige in de forensische zorg bij tbs-kliniek Oldenkotte, dat later opging in stichting Transfore. Na een leerzame tussenstap als zorginkoper bij verzekeraar Zilveren Kruis, behaalde zij een MBA ‘Health’ aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam en ging zij aan de slag als directeur bedrijfsvoering van de kinder- en jeugd ggz bij GGZ Noord-Holland-Noord. Bij Dimence vormde zij samen met de directeur Zorg het directieteam.

Wiedemeyer over haar overstap: “Ik voel me vereerd dat ik de stap kan zetten van directeur naar bestuurder binnen de ggz. De kinder- en jeugd ggz zit diep in mijn hart en ik verheug me enorm op de mooie dingen die ik kan bereiken bij de goede samenwerkingspartner die Accare van Dimence is. Ik ben ontzettend trots op alles wat we bij Dimence hebben bereikt de afgelopen jaren. En ik heb er het volste vertrouwen in dat mijn zeer betrokken en deskundige collega’s bij Dimence en samenwerkingspartners in de regio de transformatie van de ggz succesvol kunnen voortzetten de komende jaren ”

Gerard Meijeringh

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Koor Multiple Voice met dirigent Marije Rommes.
Nieuw koor voor 40- tot 55-jarigen is vooral op zoek naar mannen: ‘echte mannen zingen’ Met 4 foto’s Insta-Zwolle 6 uur geleden
Corporate antropoloog Jitske Kramer en cabaretier Dolf Jansen.
Gratis lezing over duurzaamheid in Academiehuis Zwolle Wijknieuws 6 uur geleden
Elske van der Mik is lijsttrekker voor het CDA voor de Provinciale Staten.
CDA Overijssel presenteert lijsttrekkers voor Provinciale Staten en waterschappen Verkiezingen 2027 7 uur geleden
Afbeelding
Hoofdpijn die maar niet overgaat? De oplossing zit soms niet waar je denkt Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 12 uur geleden
Afbeelding
Kerken als Podium weer begonnen: optreden Kamper Vocaal Ensemble Kavóca Zakelijk nieuws lokaal 12 uur geleden
Afbeelding
Bij Rijschool ZelfZeker staat de leerling voorop Zakelijk nieuws lokaal Insta-Zwolle 12 uur geleden
Afbeelding
Oktober Woonmaand: Hevada Traprenovatie verzorgt de trap van uw dromen Zakelijk nieuws lokaal 12 uur geleden
Het pand van Huisman aan de Paxtonstraat.
Hallenbouwer Huisman uit Gemert opent deuren op de Marslanden Zakelijk nieuws lokaal 12 uur geleden
Filmcriticus Dana Linssen.
Fraterhuis Academie over ‘vrouwen die schrijven zijn gevaarlijk’ Wijknieuws 13 uur geleden