
On Campus: meer dan alleen sporten
Zakelijk nieuws lokaal Insta-ZwolleLekker in je vel zitten, nieuwe mensen ontmoeten of gewoon even je hoofd leegmaken. Vitaliteit is voor iedereen iets anders. Bij On Campus krijg je de ruimte om te ontdekken wat bij jou past.
Natuurlijk kun je bij ons zwemmen, fitnessen en deelnemen aan verschillende groepslessen. Maar On Campus is meer dan alleen een plek om te sporten. Verspreid over het jaar organiseren we activiteiten die je op verschillende manieren helpen om bewust met je vitaliteit bezig te zijn.
Zo zijn er lezingen en activiteiten rondom thema’s die bijdragen aan een vitaal leven. Even geen sportles, maar nieuwe informatie opdoen over bijvoorbeeld je leefstijl. Voor veel van deze activiteiten kun je gewoon eenmalig een kaartje kopen. Een abonnement is dus niet altijd nodig om kennis te maken met On Campus.
Zin om juist iets nieuws te proberen? Ook dat kan. Regelmatig organiseren we tijdelijke sportactiviteiten en kennismakingsreeksen, bijvoorbeeld judo. Laagdrempelig, toegankelijk en vooral bedoeld om een nieuwe sport te ontdekken.
Ook binnen ons vaste aanbod kies je wat aansluit bij jouw niveau en wensen. Fit & Vitaal is daar een mooi voorbeeld van: een groepsles waarin conditie, kracht, balans en flexibiliteit samenkomen. Je beweegt op je eigen niveau en op een manier die prettig voelt.
Bij On Campus komen bewegen, ontmoeten, ontdekken en bewust bezig zijn met je vitaliteit samen. Of je nu vaker wilt sporten, iets nieuws wilt proberen of gewoon nieuwsgierig bent naar wat vitaliteit voor jou kan betekenen.
Ontdek wat bij jou past. Bekijk het actuele aanbod op on-campus.nl.



























